Značky

 carl-gross-logo

Tato značka byla založena již v roce 1925. Symbolizuje vysokou kvalitu a vyváženou cenu. Firma se specializuje na pánskou konfekci. Její dominantou jsou obleky, saka, kalhoty a vesty.

 

roy-robson-logo

Společnost vznikla v roce 1922 v Berlíně. Klasické i casual oblečení je nabízeno napříč celou Evropou. Při výrobě jsou kombinovány tradiční prvky s těmi módními. Kvalitně odváděná práce v této firmě je to, co dělá značku Roy Robson mezinárodně úspěšnou.

bugatti-logo

Značka bugatti byla patentována v roce 1978. Rozmanitá, inovativní i ctící tradice, odrážející duch současnosti i radost ze života. To charakterizuje mezinárodní značku Bugatti i její produkty.

 

olymp

 

Společnost Olymp vznikla v roce 1951. Založil ji Eugen Bezner. Svými nekompromisními požadavky na kvalitu látek i jejich nositelnost a údržbu se stala značka Olymp jedničkou ve výrobě košilí i vázanek. V roce 2011 začala vyrábět též pleteniny, na jejichž kvalitu jsou kladeny stejně vysoké požadavky jako na již tolik oblíbené košile a kravaty. Olymp dodává své zboží do více než 40 zemí světa.

 

marvelis

 

Logo_Pioneer

logo-campione

Společnost Campione byla založena v roce 1989. Hans Davidts začal vyrábět oblečení pro muže, které nese název Claudio Campione. O čtyři roky později produkci doplnily dámské kolekce Lisa Campione. Oblečení je oblíbené nejen v Evropě, ale také v Austrálii, Asii i Severní Americe.  

Kolekce jsou moderní, ale díky geniálně jednoduchému designu se řadí k nadčasovým kouskům šatníku všech nositelů.  Zboží se vyrábí z velmi příjemných a kvalitních materiálů a tím se stává neuvěřitelně pohodlným.

 

A FISH NAMED FRED

Fredova filosofie vychází z toho, že život je příliš krátký na to, abychom byli průměrní. A tak se z potřeby obarvit svět a udělat ho zábavnější stala oblíbená značka, která dodává zboží do 26 zemí. S košilemi od „Freda“ se nikdy nudit nebudete. :-)