Košile

Nabízíme košile značek:

A FISH NAMED FRED

Loni na podzim jsme do našeho sortimentu zařadili „rybí“ košile.  A najdete je u nás i nadále. Slogan dodavatele zní: Buďte hrdí a vyčnívejte z davu. Díky těmto košilím se Vám to povede snadno. Vtipná kolekce je opravdu něco jiného. Klikněte níže pro ochutnávku…

OLYMP

Jaro už je cítit ve vzduchu – minimálně u nás na prodejně!

Vyštíhlené i klasické střihy, smart business, business, volnočasové i „páteční“ košile, které se nosí bez kravat. A bombastické materiály – to všechno u nás najdete… Prohlédněte si galerii, ať víte, v čem se budete cítit skvěle.

Jaro 2019

 

MARVELIS

OLYMP a MARVELIS jsou košile od tradičního německého výrobce, vyrobené s tamní precizností z kvalitní bavlny, eventuálně z její kombinace s 3% elastanu pro pohodlné nošení více štíhlých střihů řady LEVEL 5.

Řada OLYMP LUXOR jsou košile ze 100% bavlny se speciální úpravou, které nevyžadují žehlení a uchovají si dokonale upravený vzhled po celý den.

Řada OLYMP CASUAL jsou košile ze 100% bavlny a jsou určeny především pro volný čas. 

Nejnovější je řada OLYMP No.6 six, která kombinuje bavlnu s elastanem. Přijďte k nám vyzkoušet, jak Vám tento „super slim“ střih sedí.

Efektní prvky u všech košil jako jsou kontrastní knoflíky, vnitřní límec či manžeta z jinak barevné látky jsou velmi žádané a oblíbené.

Každou novou sezonu pro Vás máme novou nabídku podle současné módy a navíc katalog, ze kterého si můžete objednat další košile, a to i v nadměrných velikostech. Více v sekci Výběr z katalogu dodavatelů. Výběr od dodavatelů

 

CLAUDIO CAMPIONE

Kvalitní, originální, ucelené kolekce.

Nadšení jachtaři, podívejte se na ukázku níže. 

Jdu se komplet převléknout!

Jaro 2019